Autopůjčovna, půjčovna aut

Potřebujete si rychle a jednoduše v Praze a okolí zapůjčit kvalitní vůz?

  • Prohlédněte si ceník autopůjčovny a sami se přesvědčte, že naše nabídka je opravdu výhodná!
  • Pro snadnou a rychlou rezervaci vozu v autopůjčovně AUTO DANTE využijte rezervační formulář.

Autopůjčovna, půjčovna aut AUTO DANTE

Autopůjčovna AUTO DANTE nabízí vozy několika tříd:

  • Potřebujete půjčit prověřený vůz? Máme pro Vás připraveny oblíbené a spolehlivé modely Škoda Fabia, Fabia Combi a Škoda Octavia Kombi.
  • Máte jednání s obchodním partnerem? Hledáte tedy pronájem reprezentativního a  komfortního automobilu? V tom případě jsou ideální volbou vozy vyšší třídy Peugeot 407 a Volkswagen Passat.
  • Plánujete víkendový rodinný výlet? Nebo třeba akci s přáteli? Luxusní a prostorný automobil Volkswagen T5 s klimatizací je trefa do černého.

Vozy půjčovny AUTO DANTE Vás do cíle dovezou bezpečně a spolehlivě

Autopůjčovna AUTO DANTE nabízí spolu s obytnými automobily k pronájmu také spolehlivé osobní vozy prověřených výrobců. Naše auta jsou nová a pravidelně servisovaná. Pro Vaše větší pohodlí jsou všechna naše auta vybavena autorádii a klimatizací.

Na rozdíl od jiných autopůjčoven si AUTO DANTE neúčtuje žádné další poplatky za ujeté kilometry. Cena nezahrnuje jen pronájem automobilu, ale také další bonusy, jako jsou např. dálniční známka, havarijní pojištění po celé ČR i EU, zelená karta pro celou EU a další.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK