Společnost DUHA - pomáháme

"Odlišnost, která v každém okamžiku vstupuje do života člověka, není prohřeškem, není vinou ani trestem, je zcela svébytnou a právoplatnou součástí lidského pokolení."

AUTO DANTE pomáhá

Společnost DUHANe každý měl stejné startovní podmínky a ne každý má stejné možnosti. Proto společnost AUTO DANTE podporuje organizace, které poskytují pomoc těm, kteří to potřebují. V současnosti finančně podporujeme společnost DUHA. Posláním Společnosti DUHA je poskytovat sociální služby dospělým lidem s mentálním postižením a spolupracovat s nimi na rozšíření jejich životních možností se současnou reflexí daných společenských podmínek.

Společnost DUHA - integrace osob s mentálním postižením

V rámci svých aktivit se Společnost DUHA snaží pozitivně ovlivňovat společenské prostředí a smýšlení veřejnosti, usiluje o ochranu práv lidí s mentálním postižením, poskytuje poradenství a vzdělává odbornou veřejnost.
V současné době poskytuje společnost DUHA klientům služby v programech Chráněné bydlení, Centrum denních služeb a Podporované zaměstnávání

Společnost DUHA

Přidejte se k nám a pomožme společně 

Přispějte i vy na dobrou věc. Pomožme těm, kteří to potřebují.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK